Послуги
 

Монтажні та висотні роботи в Києві та Київській області за найвигіднішими цінами, якісні монтажні та висотні роботи всіх типів та будь-якої складності.

Наша компанія створена професіоналами з багаторічним досвідом у сфері монтажних та висотних робіт. Ми пропонуємо комплексні рішення в галузі проєктування, інтеграції, монтажу та обслуговуванні систем кондиціювання (побутових та промислових), опалення, вентиляції, водопостачання та інших сфер наших послуг. Звернувшись до нашої компанії, ви не тільки зможете замовити якісні послуги монтажу, встановлення, сервісних послуг, послуг з ремонту в Києві та Київській області, а також пораду щодо вирішення створення погоди в будинку, офісі чи квартирі «під ключ»:
  •  Вам буде надано консультацію на високому професійному рівні: концепцію тих чи інших інженерних систем, ескізний проєкт, підбір кількох оптимальних варіантів обладнання (спліт-системи, опалювальні системи, вентиляційні системи та інше).
  • Вам буде запропоновано кваліфіковане техніко-економічне рішення.
  • Розробка проєкт системи кондиціювання, вентиляції, опалення, водопостачання що включає створення основного проєкту з необхідними розрахунками, так і збір всієї робочої документації.
  •  Аналіз готових проєктів або вже працюючих систем, рекомендації щодо їх оптимізації, удосконалення та підвищення ефективності.
  •  Також Ви можете придбати кондиціонери, вентиляційні та опалювальні системи будь-якого призначення та потужності.
  • Установка кондиціонерів, систем вентиляції, опалення та водопостачання, монтаж інших інженерних систем.
  •  Пусконалагоджувальні роботи на довірених нам об'єктах.
  •  Сервісне та гарантійне обслуговування нашого обладнання та монтажних робіт.
  •  Наші альпіністи-висотники мають дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки методом промислового альпінізму.
  •  Ми цінуємо Ваш час та свою репутацію.
 Пріоритетним напрямком нашої діяльності є системи кондиціювання, вентиляції, опалення, водопостачання та водовідведення приміщень, а також виконання висотних робіт будь-якої складності у Києві та Київській області. Співпраця з нашою компанією – це найкраща можливість придбання якісних послуг та сертифікованого обладнання. Послуги монтажних робіт, в Києві та Київській області, представлені на нашому сайті – це найнадійніший вибір, підкріплений наявністю документації та сертифікатів провідних фірм виробників. Наша компанія – це комплексне вирішення будь-яких складнощів та завдань щодо створення комфортного та здорового мікроклімату у Вашому будинку, квартирі, офісі, виробництві. Гарантуємо індивідуальне професійне обслуговування, кваліфіковані та економічно обґрунтовані рішення у сфері монтажу, а також створенні проєкт та підборі обладнання, найкращі цінові пропозиції.Ми серйозно ставимося до своєї роботи та репутації нашої компанії. Наші монтажники та альпіністи-висотники мають чинний дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки. Звертайтеся до професіоналів.
ПРИГЛЯДАЄМОСЯ І ПРИСЛУХУЄМОСЯ. ОХОЧЕ ДАМО РАДУ І НАДАМО ВАМ ДОПОМОГУ. ДЛЯ ВАС В НАС ЗАВЖДИ ЗНАЙДУТЬСЯ ВІЛЬНІ РУКИ.
 
 
 
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ