Послуги

Установка, монтаж бойлера, водонагрівача в Києві та Київській області.

 
Перелік робіт по установці, монтажу бойлера, водонагрівача  Вартість
Монтаж бойлера, водонагрівача ( без вартості матеріалів )  600 грн                

Водонагрівач

Про те для чого ж потрібен водонагрівач і як визначити, який підійде саме Вам, ми спробуємо Вам розповісти в нашій статті.
Для чого потрібен водонагрівач?
Хотіли б Ви постійно мати достатню кількість гарячої води і при цьому платити менше? Звичайно ж, так скажіть Ви, але як користуватися гарячою водою і при цьому витрачати в 2 рази менше? Дуже просто, досить просто купити і встановити водонагрівач. Каждий з нас хоче економити і при цьому жити в комфорті. Гаряча вода – є одним з факторів комфортного проживання, причому абсолютно не має значення, чи живете ви в місті або ж в приватному будинку. На жаль, комунальні служби не завжди забезпечують даний комфорт в повному обсязі, та й рахунки за гарячу воду з кожним місяцем все більш лякають. Ми звикли до відсутності гарячого водопостачання під час проведення « профілактичних робіт », але, на жаль, все частіше комунальники нас радують її відсутністю або ж недостатньою температурою і в позаурочний час. І як тільки таке трапляється, тут і починається самі «веселощі» за участю каструль, відер, чайників. А якщо в будинку ще й маленька дитина, то відсутність гарячої води з простого дискомфорту переростає в справжнє лихо! Втім, ви вже, напевно, з цим стикалися і не раз. Залишилося лише знайти вихід з ситуації, що склалася, і він досить-таки простий, покупка водонагрівача. А ось якого саме газового або ж електричного ( накопичувального або проточного ) вибір за Вами, і він буде залежати від багатьох факторів. Ми постараємося детально розповісти про їх споживчі властивості і особливості.
Що ж таке водонагрівач?
Водонагрівач – пристрій, призначений для безперервного нагріву води. Може працювати на рідкому, твердому або газоподібному паливі, електроенергії або ж від теплоносія, заживленого від зовнішнього джерела енергіі. Классіфікація водонагрівачів: Класифікуються водонагрівачі за способом нагріву води і по типу палива, від якого вони працюють. За типом палива побутові водонагрівачі можна поділити на газові, електричні та комбіновані.
Газові водонагрівачі.
Газовий водонагрівач – прилад для нагріву води за рахунок отриманої енергії від згоряння природного газу. Як джерело енергії може використовуватися як балонний, так і природний газ. Основною перевагою даного виду водонагрівачів є використання природного газу, який, в залежності від цінової політики, може бути найекономніший вигідним паливом. Але, як і у всіх водонагрівачів у даного виду теж є свої недоліки. Один і найважливіший це пожежі - небезпека і вибухонебезпечність. Крім цього слід врахувати той факт, що при неправильному повітрообміні або ж його порушення, поганому припливі або малій тязі, частина продуктів згоряння може залишатися в приміщенні. Цей фактор може спричинити собою отруєння проживають в будинку або квартирі чадним газом. Даний вид водонагрівачів так само вимагає наявності димоходу для відводу продуктів згоряння газу і наявності достатньої кількості припливного повітря в приміщенні. Співвідношення згоряючого газу по відношенню до притоку повітря повинно бути не менше 1:10. За принципом роботи газові водонагрівачі поділяються на проточні і накопичувальні.
Проточний газовий водонагрівач в нашій країні більш відомий як газова колонка, призначений для моментального нагріву води. У даних водонагрівачів немає бака, а принцип нагріву води відбувається за прямоточною схемою, за допомогою газового пальника через теплообмінник. Температура нагріву регулюється в залежності від кількості протікає через теплообмінник води. У застарілих і більш дешевих моделях запалювання пальника походить від постійно палаючого газового гніту, який в свою чергу запалюється сірником або спеціальним приладом. У більш сучасних і моделях еліт-класу застосовується автоматичний вбудований електро розпалювання, а так само регулювання температури води регулюється автоматично. Свою популярність газові проточні водонагрівачі отримали за рахунок властивості швидкого нагріву води.
Накопичувальний газовий водонагрівач (бойлер) за своїм устроєм мають схожість з накопичувальними бойлерами електричного нагріву, єдина відмінність лише в тому, що електричні бойлери використовують електрику для нагріву води, а газові газ. Даний вид нагрівачів має попит лише там, де слабкий газ підводить лінія. Чи не компактні, шалено дорогі і далеко не найзручніші, в Україні пристрої даного типу практичний не використовуються.
Електричні водонагрівачі.
Електричний водонагрівач – це прилад для нагріву води за рахунок електроенергії. У багатьох європейських країнах даний пристрій повністю замінює централізоване гаряче водопостачання, їх встановлюють в квартирах, будинках, на підприємствах з метою економії або ж при відсутності можливості підведення централізованого водопостачання. В Україні так само все частіше встановлюють електро водонагрівачі з метою економії в зв'язку зі значним підвищенням вартості на централізоване гаряче водопостачання. За своїм устроєм водонагрівачі даного виду так само діляться на накопичувальні і проточні.
Накопичувальний електро водонагрівач, бойлер являє собою ємність, бак, яка в залежності від марки і моделі виробника може бути кругла, квадратна, прямокутна, плоска, з розміщеним в ній джерелом тепла, ТЕНа. З зовні ємність захищена теплоізоляційним шаром і захисним кожухом, якщо бак невеликих розмірів приблизно до 200 літрів то товщина захисного шару буде приблизно 50-55 мм, понад 200 літрів товщина буде приблизно 100 мм. Традиційно для теплоізоляції використовують жорсткий спінений поліуретан жорстка теплоізоляція, в рідкісних випадках застосовують поролон - м'яка або знімна теплоізоляція. Зовні на бак прикріплений пульт управління, в залежності від моделі може бути електронним або ж механічним, діапазон температури нагріву бака від 30 до 85 градусів, допустимий діапазон може бути змінений, знову ж таки все залежить від моделі і виробника водонагрівача.
Накопичувальний електро водонагрівач, бойлер в свою чергу ділитися на два типи:
  • Електро водонагрівачі закритого типу ( напірні, високого тиску ).
  • Електро водонагрівачі відкритого типу ( безнапірні, низького тиску ).
Електро водонагрівачі закритого типу (напірні, високого тиску) Постійно підключені до водопровідної мережи, и внутренній бак пійно перебуваті пид її тиском. Як правило, даний тип водонагрівачів вікорістовують в Сістемі централізованого водопостачання. Щоб унікнуті пошкодження бака через підвіщення тиску, что вінікає за рахунок нагріву води, разом з водонагрівачем може застосовуватіся розширювальної бак або ж група безтурботи, что складується з знижного запіднього и зворотного клапанів, при необхідності так само може бути встановлений редуктор тиску, манометр и термозмішувач.
Електро водонагрівачі відкритого типу (безнапірні, низького тиску) даний вид водонагрівача розрахований тільки на одну точку водопостачання і то тільки за допомогою спец змішувача. Дані бойлери виготовляють з менш міцних матеріалів, наприклад пластмаси. Водонагрівачі відкритого типу з групою безпеку і розширювальним баком працювати не можуть, через постійного напору холодної води нагрівальна ємність просто лопне. Саме поняття «безнапірний електро водонагрівач» зовсім не має на увазі під собою, що бак можна попередньо наповнити водою, а потім відключити від джерела водопостачання витрачати воду до повного її вичерпання. На жаль, так зробити Ви не зможете, оскільки принцип роботи безнапорного водонагрівача такий же, як і у звичайного. Тобто коли Ви відкриваєте воду і починаєте нею користуватися, то в баку відбувається її заміщення холодною водою. Для того, щоб гаряча вода з бака пішла з крану, подача холодної води в бак для заміщення використаної відбувається тільки під тиском. Якщо ж напору немає, то воду Ви так і не побачите, вона фізичний не зможе вийти назовні, бо подача гарячої води з бака відбувається в самій верхній точці бака, незважаючи на те, що з зовні вихідний отвір подачі гарячої води може перебувати де завгодно, з боку, знизу, зверху, посередині. Холодна ж в свою чергу подається в сам бак тільки знизу. За рахунок такої будови і розміщення води в самому баку, вода не змішується і відбувається поступове збільшення температури по висоті ємнісного бака. На випадок відсутності постійної подачі води передбачені водонагрівачі без теплоізоляції, їх, як правило, називають електрокип'ятильники.
Як розрахувати необхідний обсяг води, або ж яким обсягом повинен бути водонагрівач який підійде саме Вам.
 Переваги: 
  • Практичний, необмежену кількість гарячої води, що витрачається в одиницю часу. 
  • Можливість живити кілька точок подачі води одночасно. 
  • Їх кількість обмежується лише пропускною спроможністю трубопроводу. 
  • Низька споживана потужність від 0,5 кВт. Але загальна витрата електроенергії трохи більше ніж витрати на проточних водонагрівачах. Це обумовлено тим, що порівняно невелика потужність споживається за значно більший час і відбуваються тепловтрати. 
  • Можливість монтажу, установки в квартирах, будинках, на дачах, офісах, виробництвах.
  • Обсяг варіюється від 10 літрів до 300 літрів.
  • Можливість нагріву води вночі, вигідно, коли Ви користуєтеся подвійним тарифом, відповідно рахунки за електроенергію менше.
  • Перевантаження електромережі неможливі, за рахунок рівномірного енергоспоживання протягом тривалого часу, час залежить від потужності і обсягу водонагрівача, а так само частоті його використання.
  • Здатний працювати навіть при низькому тиску в системі водопроводу.
Як і у всіх у даного виду водонагрівачів так само є свої недоліки і нюанси.
  • Обмеженість ресурсу гарячої води, залежить від обсягу Вашого водонагрівача.
  • Наявність місця для розміщення бойлера.
  • Наявність і необхідність знаходження водопроводу поруч з планованим місцем установки водонагрівача, для скидання води.
  • Відсутність можливості миттєвого нагріву води, час залежить від потужності бака і його обсягу.
  • Необхідність проведення сервісу для чищення анода від утворення накипу.
Проточні водонагрівачі.
В даних водонагрівачах громіздкий бак замінений на вузьку трубку, за рахунок цього відбувається швидкий нагрів води за допомогою протікання холодної води через нагрівальну ємність.Такі водонагрівачі дуже потужні. Наприклад, щоб прийняти душ Вам буде потрібно водонагрівач потужністю 6 -8 кВт, а для повноцінного гарячого водопостачання індивідуального будинку або квартири потужність повинна бути від 15 – 20 кВт. Як нагрівального елементу використовується ТЕН або ж неізольована спіраль, залежить від марки виробника і моделі.
Різновид проточного водонагрівача.
Водонагрівачі проточного типу поділяються на 2 види: закриті (напірні) і відкриті (безнапірні). Призначення і сенс їх такий же, як і у накопичувальних водонагрівачів. Проточні водонагрівачі закритого типу так само можуть забезпечити гарячою водою кілька точок, як і накопичувальні. А ось проточні водонагрівачі відкритого типу можуть постачати тільки одну точку подачі води, так само застосовується спец змішувач.
Преимущества:
  • Необмежена кількість гарячої води.
  • Компактність.
Недоліки: 
  • Відсутність можливості великого потоку води, на кожну точку потрібно монтувати окремий проточний водонагрівач.
  • Протягом деякого часу вода буде йти холодна поки нагрівальний елемент не прогріється.
  • Труднощі в підтримці певної температури води.
  • Певні вимоги до тиску подачі води в системі, при низькому тиску працездатність відсутня.
  • Висока споживана потужність, що ускладнює монтаж, установку, оскільки буде потрібно прокладка окремого силового кабелю, на що може знадобитися дозвіл.
  • Може викликати перевантаження електромережі, що спричинить перекіс фаз. Як мінімум виб'є пробки.
  • Низька максимальна температура нагріву води, не може перевищувати 55-60 ° C, в той час, як у накопичувальних водонагрівачів вона може досягати до 85- 99 ° C.
Який саме водонагрівач виберете саме Ви, буде залежати тільки від Вас. Ми лише можемо Вам дати раду, а так само зробити продаж, доставку по усій Україні, установку водонагрівача в Києві і Київській області.Завжди раді допомогти.