- +38 (095) 779-81-89, +38 (093) 829-94-94, +38 (098) 829-94-94
- АМК Інжиніринг "Монтажник", Україна, м. Київ, пр. Правди 62, офіс 77, 04108
- montajnik.kiev.ua2016@gmail.com
- C Пн по Пт: 9:00 до 19:00
Монтаж, встановлення канального кондиціонера
Стандартний монтаж, встановлення канального кондиціонеру | від 5000 грн |
*Ціна вказана за стандартний монтаж канального кондиціонера з довжиною магістралі не більше 3 метрів.
Додаткові матеріали та послуги понад стандартний монтаж (фреонові трубопроводи, повторний виїзд бригади, підйом кондиціонера на певний поверх, демонтажні роботи та інше) оплачуються замовником окремо.
Важливо знати, що якісного монтажу канальних систем кондиціювання необхідний попередній виїзд нашого інженерного фахівця на об'єкт. Неможливо дистанційно підібрати потрібне обладнання та визначити вартість робіт, не знаючи основних особливостей, параметрів та технічних характеристик об'єкта. Вартість виїзду інженерного спеціаліста складає 500 гривень.
Кондиціонери канального типу.
Говорити про поняття кондиціонер канального типу, як про якийсь окремий пристрій не зовсім коректно, точніше говоритиме про канальні системи кондиціювання. Канальна система кондиціювання, як і звичайна спліт-система, складається з двох блоків:
- Компресорно-конденсаторний зовнішній блок. Пристрій та способи монтажу цього блоку нагадують зовнішній блок звичних нам спліт-систем.
- Внутрішній блок дизайн, спосіб монтування та система трубопроводу кардинально відрізняється від звичних для нас спліт систем.
Внутрішній блок канальної системи на порядок більший і потужніший і передбачає приховану установку за підвісною стелею, фальшстеною, на горищі котеджу або в окремому приміщенні, якщо йдеться про систему кондиціювання великого об'єкта з безліччю приміщень великої площі. Від внутрішнього блоку, розташованого між стельовому просторі, йде система повітроводів, що розподіляє охолоджене повітря по приміщенню. При покупці канальної спліт-системи в комплект входять тільки внутрішній та зовнішній блоки.
Канальна система кондиціювання включає:
- Зовнішній блок.
- Внутрішній блок.
- Від внутрішнього блоку, розташованого в міжстельовому просторі, за підвісною стелею, фальшстеною та інших між стінних перекриттях, йде система повітроводів, завдяки яким канальний кондиціонер і отримав свою назву. Повітроводи потрібно проектувати індивідуально залежно від призначення приміщення, розмірів приміщення та інших особливостей об'єкта. Їхня довжина і кількість вигинів залежатимуть від параметрів приміщень і повинні відповідати натиску повітря, яке створює вентилятор у внутрішньому блоці.
- Розподільні дифузори та разподільчі рещітки, через які і здійснюється подача та забір повітря в приміщенні.
Це, як кажуть, обов'язковий набір елементів.
Додатково канальна система кондиціювання може включати:
- Електричний чи водяний калорифер. Обігрів за менших температур «забортного» повітря (у тому числі негативних) здійснюється за допомогою калориферів.
- Рекуператор Застосовується, якщо канальний кондиціонер працює за частково замісною схемою, коли повітря не тільки нагнітається в приміщення, а й цілеспрямовано видаляється з нього.
- Додаткові канальні вентилятори. Застосовуються при кондиціонуванні великих приміщень, що вимагають монтажу довгих повітропровідних магістралей потужності одного внутрішнього блоку може не вистачити, в цьому випадку встановлюють допоміжні вентилятори, що забезпечують циркуляцію повітря по каналах.
- Шумоглушник. Один з елементів вентиляційних систем застосовується для зниження аеродинамічного шуму в повітряному потоці.
- Зворотній клапан. Запобігає попаданню гарячого або холодного повітря в систему повітроводів у період, коли канальна спліт система вимкнена. Також служить бар'єром для потрапляння вологи в систему. Необхідний у випадках, коли в кондиціонер відбуваються домішки свіжого повітря.
- Герметичний клапан із приводом. Виконує самі функції як і зворотний клапан тільки має електропривод і підключення проводитися через автоматику.
- Датчик CO2. Датчик вимірює рівень концентрації вуглекислого газу в приміщенні та видає сигнал, який керує продуктивністю вентилятора в системі. Регулювання продуктивності вентиляції за рівнем СО2 є ефективним способом зниження енергоспоживання будівлі.
- Виносний датчик температури. Призначений для більш точного регулювання температури у різних приміщеннях.
- Блок віддаленого доступу. Надає доступ до систем кондиціювання через Інтернет. *Додаткові фільтри різних категорій в залежності від призначення приміщення.
Переваги канальних спліт-систем:
- Переваги канальних спліт систем: Можливість кондиціювання великих площ приміщень. Система каналів транспортує свіже повітря (прохолоду або тепло) туди, де воно потрібне. В результаті неможливе утворення різнотемпературних зон всередині одного приміщення великої площі, що нерідко буває при використанні звичайних спліт систем.
- Кондиціювання одночасно кількох приміщень об'єкта. Буває, що сумарна площа приміщень невелика, але архітектура будівлі така, що повітрообмін між приміщеннями ускладнений. Для ефективного кондиціонування такого об'єкта за допомогою звичайних кондиціонерів, знадобиться встановлення окремої спліт системи в кожне приміщення. Монтаж централізованої системи обійдеться Вам у рази дешевше.
- При використанні канальних систем кондиціонування всі елементи даної системи приховані під підвісними стелями , гіпсокартонними стінами. Оку видно лише прикриті декоративними панелями грати та дифузори.
- Найширші можливості конструювання систем з урахуванням індивідуальних особливостей та вимог замовника. В результаті можливе створення єдиної системи клімату контролю з централізованим управлінням, що бере на себе функції кондиціонера, повітряного опалення, а також припливно-витяжної вентиляції.
Монтаж канальної спліт - системи, один із найскладніших з монтажів спліт-систем напівпромислового типу. Виконувати його мають лише фахівці. Пам'ятайте, що від правильності монтажу залежить якість подальшої роботи кондиціонера.