- +38 (095) 779-81-89, +38 (093) 829-94-94, +38 (098) 829-94-94
- АМК Інжиніринг "Монтажник", Україна, м. Київ, пр. Правди 62, офіс 77, 04108
- montajnik.kiev.ua2016@gmail.com
- C Пн по Пт: 9:00 до 19:00
Монтаж, установка руфтопу
Монтаж, установка руфтопу * | від 27000 грн |
*Важливо знати, що для якісного монтажу руфтопу необхідний попередній виїзд нашого інженерного фахівця на об'єкт. Неможливо дистанційно підібрати потрібне обладнання і визначити вартість робіт, не знаючи основних особливостей, параметрів і технічних характеристик об'єкта. Вартість виїзду інженерного фахівця становить 500 гривень.
Руфтоп
Розберімось, що ж таке руфтоп, його призначення, і чим він відрізняється від інших систем кондиціонування. Руфтоп це система кондиціонування, монтується лише на дах будівлі, і має доміси свіжого повітря. Руфтоп (в перекладі з англ.« rooftop» плоский дах) це кондиціонер який монтується на даху, призначений для охолодження приміщень великого обсягу, наприклад: торгові комплекси й гіпермаркети, в спортивних, конференційних, виставкових залах і інших об'єктах. Руфтоп хоть и называют кондиционером, но між ними и звичайною спліт системою є одне дуже значуща відмінність, простіше кажучи, руфтоп це моноблок, до якого підведена лише система повітропроводів, внутрішні блоки в цій системі відсутні, вони замінені на повітророзподільні пристрої (анемостати, дифузори, решітки).
Внутрішньо будова моноблока руфтопу
- Компресор
- Випарник
- Конденсатор
- Систем вентиляторів
- Плати управління
- Змішувальна камера
- Камера обігріву
- Фільтруючий елемент
- Економайзер
Руфтопи можуть працювати як на обігрів, так і на охолодження приміщення. Обігрів здійснюється внаслідок проходження потоків повітря через камеру обігріву, яка, як правило, оснащена калорифером електро або водяним, або пальником на газу або рідкому паливі. Так само в моноблоці через спеціальний дифузор відбувається домес свіжого повітря в спеціальну змішувальну камеру, в яку так само подається повітря з внутрішнього приміщення, процентне співвідношення виставляється за допомогою спеціальних заслонок.
Типы руфтопов:
- Руфтопи які працюють тільки на охолодження приміщення
- Руфтопи які, працюють як на охолодження, так і на обігрів вуличного повітря
- Руфтопи з вбудованими газовими пальниками
Так само можлива класифікація за кількістю повітря, що надходить в приміщення і потужності:
- Руфтопи малої потужність
- Руфтопи середньої потужність
- Руфтопи великої потужність
Основні етапи роботи моноблока Руфтопу
1. Через зовнішню повітрозабірні грати здійснюється подача свіжого повітря з вулиці в змішувальну камеру.
2. Одночасно здійснюється забір повітря з приміщення в ту ж змішувальну камеру, де і відбувається рекуперація свіжого повітря з рециркуляційним. Як вже говорилося вище, процентне співвідношення виставляється за допомогою спеціальних заслонок.
3. Зі змішувальної камери відбувається подача повітря через повітряний фільтр в камеру теплообмінника, для його нагріву або ж охолодження.
4. При низьких температурах використовується секція нагріву повітря, яка може бути як газовою, електричною так і водяною.
5. Після вище зазначеного циклу повітря надходить в приміщення по системі повітропроводів.
Можливості Руфтопів
- Широкий діапазон потужності - від 8 до 250 кВт, як на холод, так і на тепло, і відповідними витратами повітря від 1500 до 39000м3 / ч.
- Компактність. Компактний блок, монтаж якого відбувається на даху і, як правило, сам блок після монтажу залишається, не видно.
- Простота установки й монтажу вентиляції й самого моноблока.
- Висока надійність і економічність в експлуатації.
- Єдина система автоматики, що дозволяє при завданні необхідної температури в приміщенні, автоматично вибирати режими роботи.
- Низькі шумові характеристики
Руфтопи особливості й переваги
Руфтопи з газовим нагріванням оснащуються прямим іскровим запалюванням, які мають датчик полум'я. Діагностика всіх несправностей і помилок тут же відображається на дисплеї контролера. За рахунок теплообмінника спеціальної конструкції і закритого пальника повітря нагрівається дуже швидко. При цьому відсутній прямий контакт повітря, як з продуктами згоряння, що виділяються при горінні газів так і з самим полум'ям. За рахунок даної технології нагріву повітря, повітря дуже швидко досягає потрібної температури і ефективно підтримує її. Надійність роботи, системи видалення продуктів згоряння газу, досягається за рахунок встановленого в кондиціонер вентилятора примусової тяги. Витрата газу залежить від умов, в яких проводитися обігрів приміщення і продуктивності самого обладнання залежності від умов, в яких доводиться проводити обігрів, приблизно від 2,5 до 12 м ³ / ч.
- Шляхом використання двох позиційних газових вентилів досягаються оптимальне регулювання згоряння і мінімізуються витрати газу. Якщо стався різкий перепад тиску газу або трапився перегрів котла, то система автоматично відключить газовий пальник.
- Досягти більшої економії дозволить використання концентричних дифузорів. Конструкція концентричного дифузора являє собою електростатичний фільтр, тіньовий блок для електропідігріву та секції водяного калорифера. Монтаж даної конструкції буде особливо ефективний при висоті будівлі від 5,5 до 14 м.
- Значна економія електроенергії, досягатися за рахунок монтування в руфтоп економайзера. Принцип його роботи полягає в використанні температури повітря, що надходить ззовні, для охолодження або обігріву приміщення. В цьому випадку не передбачається використання компресора або нагрівальних елементів. А ефект досягається за рахунок роботи системи регульованих заслінок, які дозованими порціями подають в приміщення свіже повітря, порції залежать від його температури.
Роботою руфтопа управляє економайзер, він, орієнтуючись на свідчення температури і вмісту вуглекислого газу, а так само вмісту вологи в повітрі приміщення або за рахунок температури вуличного повітря. Такий економайзер дає можливість одночасно враховувати температуру і приміщення і вуличного повітря. Якщо на об'єкт буде встановлено кілька руфтопів, то їх управління відбувається під засобом комп'ютера.