Послуги

Монтаж, встановлення VRV / VRF 

 
Перелік монтажних робіт із встановлення VRV/VRF систем
Стандартний монтаж, встановлення VRV/VRF систем  * від 30000 грн
*Важливо знати, що для якісного монтажу VRV та VRF систем необхідний попередній виїзд нашого інженерного спеціаліста на об'єкт. Неможливо дистанційно підібрати потрібне обладнання та визначити вартість робіт, не знаючи основних особливостей, параметрів та технічних характеристик об'єкта. Вартість виїзду інженерного спеціаліста складає 500 гривень.

VRV и VRF системи 

Позначення VRF та VRV системи
Системи цього виду це універсальні комплекси систем кондиціювання приміщень з величезною площею. Також це можуть бути торгово-розважальні центри, виробничі чи промислові об'єкти, готелі, кінотеатри та інші будівлі. Ця мультизанальна система має високу енергоефективність. Саме визначення VRF - системи має на увазі індивідуальний підхід у встановленні кліматичного обладнання кожного приміщення окремо. Точний контроль температурних показників дозволяє проводити моніторинг змін у VRV системі і коригувати її з метою економічного підтримки необхідних параметрів. Тим самим, VRV система є ефективним комплексом кондиціювання тих чи інших об'єктів в залежності від їх призначення.
Архітектура VRV та VRF систем
 Архітектура особливо не відрізняється від звичайних мульти-спліт систем. Для проектування звичайної мульти-спліт системи потрібно прокладання стільких трубопроводів, скільки внутрішніх блоків буде підключено до системи. Застосування звичайної мульти-спліт системи зручне та легке коли кількість внутрішніх блоків не більше трьох. А коли внутрішніх блоків десятки, а то й сотні? У такому разі найкращим рішенням буде прокладання магістральних труб, що мають вузли розгалуження на необхідних ділянках об'єкта. Мультизональні системи кондиціювання, по суті, це більш потужні мульти-спліт системи: до одного зовнішнього блоку може бути підключено кілька внутрішніх блоків, причому це можуть бути як звичайні настінні кондиціонери, так і касетного, і канального, і стельового типу, можливо комбінування , причому їх кількість може досягати десятків одиниць. Кондиціонери даного типу можуть розташовуватись дуже далеко від зовнішніх блоків, що дозволяє встановити зовнішні блоки на даху будівлі, у підвалі або за межами будівлі.
Відмінності між VRV та VRF системами
Абревіатура VRV (Variable Refrigerant Volume) означає змінний обсяг холодоагенту і вказує на відмінність цієї мультизональної системи від інших систем подібного типу. Саме тому розробники аналогічних систем ввели свою абревіатуру - VRF (Variable Refrigerant Flow), яка в перекладі з англійської означає перемінний потік холодоагенту. Це і є всі відмінності цих видів систем.
Переваги VRV та VRF систем
  • Кондиціонери VRV та VRF систем економлять енергію.
  • До VRV та VRF систем можливе підключення до 40 внутрішніх блоків, які можуть бути канальними, касетними, настінними або стельовими.
  • Залежно від конструктивних особливостей приміщення внутрішні блоки можна комбінувати.
  • Економія простору у приміщенні. Вона досягається за рахунок того, що внутрішні блоки VRV компактні, а висока протяжність з'єднувальних комунікацій дозволяє максимально віддалити зовнішні модулі системи, щоб не псувати фасад будівлі.
  •  Низький рівень шуму. Тиха робота внутрішніх блоків системи дозволяє створювати комфортні умови усередині приміщення. Що дозволяє досягти максимального комфорту для людей, які прибувають у цьому приміщенні.
  • Відмінною рисою VRV і VRF систем від фанкойлів є витрата повітря, за тієї ж продуктивності.
  • Системи VRV та VRF працюють у великому температурному діапазоні. Ряд систем здатні працювати вже за -20ºС, а деякі моделі – і до -50ºС.
Різноманітність проектувальних рішень:
• Довжина трубопроводу підвищує гнучкість проектування системи на тому чи іншому об'єкті.
Можливість нарощування системи після введення в експлуатацію.
Можливість заміни старих внутрішніх блоків VRV та VRF.
Поетапне введення системи в експлуатацію.
Простий монтаж: 
Встановлення потрібної кількості внутрішніх блоків на кожному поверсі;
Введення системи в експлуатацію практично без етапу пуско-налагоджувальних робіт.
Функціональність VRV та VRF систем
Зовнішній блок, який знаходиться зовні в будь-якому зручному місці. На даху, у підвалі чи навіть за кілька десятків метрів від будівлі. Внутрішні блоки із вбудованим електронним розширювальним вентилем;
Мідний фреоновий трубопровід, призначений для з'єднання внутрішніх блоків із зовнішнім блоком. Максимальна відстань між внутрішніми блоками та зовнішнім блоком може досягати 100 метрів. Перепад висот по вертикалі між зовнішнім та внутрішніми блоками досягає 50 метрів. Рефнети;
Мультизональні кондиціонери є сучасним, комфортним і енергоефективним рішенням для створення центральної системи кондиціонування в будинках, що при цьому має велику кількість переваг у порівнянні з іншими видами систем кондиціювання.
Фірми виробники VRV та VRF систем
Безперечним лідером є компанія – виробник Daikin, але ця компанія не єдиний виробник систем даного типу. До них можна віднести такі компанії як Toshiba, General Fujitsu, Mitsubishi Electric та інші. Пропонуємо Вам розглянути кожного виробника окремо, плюси та мінуси кожного з них.
  • Енергоефективність системи (4,1 та вище);
  • Система дозаправки холодоагентом працює в автоматичному режимі, так само система сама визначає необхідну кількість робочої рідини;
  • Межова нижня межа температури функціонування системи – 25º С. Мультизональні VRF системи Toshiba (Super Modular Multi System або скорочено SMMS): • Енергоефективність SMMS становить 4,25.
  • Максимальний перепад висот 50 метрів, максимальна відстань між блоками 150 метрів.
  • До SMMS можливе підключення до 48 внутрішніх блоків, загальна потужність яких – 135% від загальної потужності зовнішніх блоків.
  • Максимальна довжина трубопроводу сягає 150 метрів.
  • Компанія General Fujitsu застосовує озонобезпечний холодоагент R410A.
  • Інверторна технологія, за допомогою якої збільшується загальний рівень продуктивності системи.
  • У цій системі, як і в SMMS можливе підключення до 48 внутрішніх блоків, різного типу.
  • Робота на обігрів з 20 ºС, на охолодження з -15 ºС.
Але мультизональна система VRF Mitsubishi Electric дещо відрізняеться від інших. Кожна система, маючи однакові технічні та функціональні можливості в рамках одного покоління, відноситься до різних серій.
  • Серія Y.У цій серії внутрішні блоки системи здатні працювати одночасно тільки в одному режимі (охолодження або обігрів)
  • Доопрацьована серія Y, ZUBADAN гарантує функціонування системи за температури до -25ºС.
  • Серія R2 є системою з двотрубною конструкцією, призначеною для утилізації тепла. У цій серії кожен внутрішній блок здатний працювати автономно, незалежно від режимів роботи інших внутрішніх блоків
  • Серії WY і WR2. Вони мають водяний контур охолодження кожного із зовнішніх блоків. Дане удосконалення дозволяє розміщувати зовнішні блоки всередині будівлі, одночасно поєднуючи переваги як водяних, так і фреонових систем кондиціювання.

Монтаж даного обладнання повинні виконувати лише фахівці!