Послуги

Монтаж, установка прецизійного кондиціонера 

 
Монтаж, установка прецизійного кондиціонера від 22000 грн
*Важливо знати, що для якісного монтажу прецизійного кондиціонера необхідний попередній виїзд нашого інженерного фахівця на об'єкт. Неможливо дистанційно підібрати потрібне обладнання і визначити вартість робіт, не знаючи основних особливостей, параметрів і технічних характеристик об'єкта. Вартість виїзду інженерного фахівця становить 200 гривень.

Прецизійний кондиціонер 

Що таке прецизійний кондиціонер?.... Навіщо його застосовувати?... Де його застосовують?... Які існують прецизійні кондиціонери і його відмінності?.... в цих та інших питаннях пов'язаних з даною установкою ми допоможемо Вам розібратися. Що ж таке прецизійна установка? Саме поняття « Прецизійний » від англійського слова « precision » і в перекладі означає - точний. Прецизійні кондиціонери ( кондиціонери точного контролю ) — це кондиціонери, як правило, шафового типу, і їх робота є повністю автономною, з їх допомогою з високою точністю забезпечюється регулювання і підтримання температури, а так само вологості повітря в технологічних приміщеннях з чутливим обладнанням. Прецизійні кондиціонери здатні з точністю до ± 1 °С підтримувати потрібну температуру в приміщенні, а так само вологість + 5% від. вологості. Прецизійні кондиціонери здатні функціонувати при температурі зовнішнього повітря від + 50 ° С до -60 ° С. Він може працювати без перебоїв і зупинки десятки років. Сфери і як, застосовуються прецизійні кондиціонери на технологічних об'єктах, це обумовлено необхідністю компенсації великих тепло - надлишків, що виділяються обладнанням, без зміни відносної вологості і температури приміщення. Відповідно чим вище відхилення від оптимальної температури і відносної вологості, тим менше термін служби Вашого технологічного обладнання. При температурі і відносній вологості повітря вище оптимально допустимої норми, наприклад в серверній, технологічне обладнання виходить з ладу. Прецизійні системи забезпечують безперебійну компенсацію великих тепло - надлишків і дозволяють підтримувати потрібні температурно - вологісні параметри повітря в приміщенні. Застосування такі установки знаходять в таких сферах:
 • Сфера фіксованого телефонного зв'язку ( станції АТС; апаратні приміщення ).
 • Сфера мобільного зв'язку ( телекомунікаційні вузли ( комутатори, шлюзи ); базові та виносні станції в будівлях або контейнерах; білінгові центри )
 • Сфера ( IT ) інформаційних технологій ( серверні приміщення; апаратні приміщення; комп'ютерні зали, банки даних ( Data Center ) ) Сфера медицини ( діагностичні приміщення; лабораторії )
 • Сфера високоточного виробництва ( чисте виробництво в мікроелектроніці; космічної промисловості; фармацевтиці )
 • І інших сферах діяльності. ( Текстних підприємств; аеропортах; готелях; музеях; бібліотеках; галереях )
Прецизійні системи можуть працювати на фреоновому, водяному або змішаному принципі охолодження. Змішаним принципом називається застосування фреонового і водяного контуру одночасно. Існує два типи охолодження одноконтурне і двухконтурное. Одноконтурне охолодження застосовується при роботі прецизійного кондиціонера на фреоновому або ж водяному охолодженні. Для водяного охолодження зовнішнім блоком служить чіллер.Двухконтурное охолодження застосовується при змішаному принципі, фреоновий і водяний, і принцип роботи полягає в тому, що всередині установки відбувається передача тепла від фреонового до водяного контуру, який за допомогою зовнішнього теплообмінника видаляє надлишок тепла. Як правило, прецизійні установки укомплектовують системою енергозбереження, або Free Coolling що в перекладі з англійської означає « вільне охолодження ». Даний принцип роботи прецизійної системи грунтується на тому, що за рахунок холодних потоків повітря, які надходять по повітропроводах в кондиціонер, відбувається зниження температури зовнішнього повітря. За рахунок цього кондиціонер працює з меншою потужністю і як в результаті відбувається зниження споживання електроенергії. Прецизійні кондиціонери діляться на два типи подачі повітря верхне або нижне. При використанні верхньої подачі повітря надходить в приміщення через повітропровідну систему або ж через сам кондиціонер, при використанні нижньої подачі приплив повітря відбувається через воздухораспределітелі фальшпола. Перш ніж здійснювати монтаж прецизійних установок, давайте визначимося з типом установки і габаритами потрібної установки, так само потрібно визначитися чи є можливість їх використання на наявній площі. Давайте розглянемо кожен з типів даної установки. Типи прецизійних установок:
 • Кондиціонери шафового типу. Є найбільш ефективним варіантом для приміщень з великою площею. До плюсів даного типу можна віднести високу продуктивність холодного повітря, точність. Але є і незначні мінуси такі, як постійний догляд і регулярна перевірка стану.
 • Внутрішньорядні кондиціонери. Є найкращим рішенням, якщо приміщення вже використовується. Кондиціонери контейнерного типу. У таких установках є функція вентиляції в аварійному режимі, тобто небезпека підвищення допустимої норми температури приміщення зводитися до мінімуму.
 • Центральні прецизійні кондиціонери. Призначення повне кондиціонування повітря. Підходять для будь-яких типів приміщень, починаючи з будівель цивільного призначення, закінчуючи промисловими виробництвами.
Вартість на прецизійні установки варіюється в залежності від типу пристрою потужності і інших технічних характеристик приміщення. Виходячи з цих причин, точно сказати, скільки Вам обійдеться прецизійний кондиціонер, на жаль, не можливо, оскільки в залежності від параметрів і технічних характеристик вона коливається в дуже широких діапазонах.
Для досягнення бажаного результат охолодження приміщення, необхідно виконання цілого комплексу монтажних робіт.
 • Проектування, а так само визначення налаштувань обладнання. За допомогою фахівців і даних про вашому приміщенні, розташуванні в ньому обладнання і кількості людей, персоналу, геометрії і мікроклімату, а так само розмірів приміщення.
 • Підготовка приміщення і пророблення отворів в стіні.
 • Монтаж внутрішнього і зовнішнього блоків. Для цього можуть знадобитися послуги промислового альпініста, оскільки спектр застосування прецизійних установок в основному об'єкти виробничого призначення.
 • Прокладка міжблокової траси, а так само всіх необхідних комунікацій
 • Налаштування зволожувача
 • Пусконалагоджувальні роботи і тестування обладнання.
Наша компанія готова Вам запропонувати якісний і грамотний монтаж і установку прецизійних кондиціонерів в Києві та Київській області.