- +38 (095) 779-81-89, +38 (093) 829-94-94, +38 (098) 829-94-94
- АМК Інжиніринг "Монтажник", Україна, м. Київ, пр. Правди 62, офіс 77, 04108
- montajnik.kiev.ua2016@gmail.com
- C Пн по Пт: 9:00 до 19:00
Монтаж, встановлення касетного кондиціонера
Стандартний монтаж, встановлення касетного кондиціонера * |
від 5000 грн |
*Стандартний монтаж включає:
1. Довжина траси від внутрішнього до зовнішнього блоку до 3 м.
2. Зовнішній блок встановлюється стандартні кронштейни під вікно.
3. Монтаж проводиться без використання альпіністів, автовишок, будівельних риштувань. Якщо зовнішній блок встановлюється на висоті не більше 3-х метрів від землі, для монтажу використовується драбина.
4. Міжблочні комунікації всередині приміщення (від внутрішнього блоку кондиціонера до отвору в стіні) прикриваються пластиковим декоративним коробом.
5. Свердлиться один отвір d40 мм у капітальній стіні.
6. Комунікації зовні будівлі прокладаються без використання коробки.
7. Дренаж виводиться разом із міжблочними комунікаціями на вулицю.
8. Довжина кабелю живлення трохи більше 5 метрів.
9. Інструктаж замовника щодо правил експлуатації обладнання.
Гарантія на монтаж 1 рік.
У вартість НЕ входять:
- Штроблення стін під комунікації.
- Зняття склопакетів.
- Пробивання більш ніж 1 стіни.
- Проходження через балкон.
Для якісного монтажу касетних кондиціонерів необхідний попередній виїзд нашого інженерного фахівця на об'єкт. Неможливо дистанційно підібрати потрібне обладнання та визначити вартість робіт, не знаючи основних особливостей, параметрів та технічних характеристик об'єкта. Вартість виїзду інженерного спеціаліста складає 500 гривень.
Касетний кондиціонер - це спеціальний вид кліматичного обладнання, що вбудовується в між стельове перекриття, простіше кажучи, в підвісну стелю.Внутрішній блок цієї спліт системи має прямокутну форму, конструкція якої дозволяє максимально приховати його комунікації між стельовому просторі. Видима частина – лише квадратна плоска панель світлого кольору, розміри такої панелі стандартні 600х600мм, 900х900мм при глибині блоку від 25 до 45 сантиметрів.Відмінною рисою даної спліт системи є можливість рівномірно розподіляти прохолоду по приміщенню площею до 200 м2, за допомогою чотирьох повітряних отворів, спрямованих у різні сторони, так само можлива подача повітря як в одному напрямку так і трьох і двох. Як правило, це просторі зали спортивні та актові, а також магазини та торгові павільйони. Але найпоширеніша сфера застосування касетних кондиціонерів – великі офіси, ресторани та кафе.
Як же влаштований касетний кондиціонер?
Зовнішній блок у касетних спліт - систем такий самий як і у всіх інших, а ось внутрішній відрізняється своїм пристроєм. Так як стандартна комірка підвісної стелі має розмір 600х600мм (або 900х900мм), більшість виробників кондиціонерів випускають внутрішні блоки з такими розмірами, що дозволяють легко монтуватися в такі комірки.
Існує 2 типи касетних кондиціонерів:
- Квадратні моделі із габаритами корпусу 60х60, 70х70, 90х90 сантиметрів
- Прямокутні моделі із габаритами корпусу 60х70, 60х90, 60х120, 70х90, 70х120, 90х120 сантиметрів.
Крім того, крім перерізу касети слід взяти до уваги і висоту корпусу, що визначає не тільки глибину монтажу, але й продуктивність кондиціонера. При великих габаритах продуктивність відповідно збільшується.
Касетна спліт - система складається з теплообмінника, вентилятора, панелі керування повітряним потоком, фільтра тонкого очищення повітря та декоративної знімної решітки. Принцип роботи касетного кондиціонера, з боків якого розташований теплообмінник. Повітря подається через решітку, розташовану в центральній частині і пройшовши через фільтри, проганяється вентилятором теплообмінник.Потім охолоджений потік повітря надходить у приміщення, а його напрямок регулюють розподільні жалюзі, які розташовані з різних боків декоративної панелі. Як правило, в комплекті з касетним кондиціонером йде провідний пульт управління, але можна замовити багатофункціональні настінні та бездротові ІЧ-пульти.
Таким чином, вибираючи спліт – систему касетного типу, потрібно пам'ятати правило «розмір має значення». Але за великими габаритами гнатися не варто – надто глибокий короб не увійде у вузький простір між підвісом та між стельовим перекриттям.
У чому вигода касетного кондиціонера?
По-перше, касетний кондиціонер - стельовий, тобто він вбудовується в перекриття або підвісне оздоблення приміщення, не займаючи при цьому місце. Крім того, касетні спліт системи не впливають на дизайн Вашого інтер'єру, чи то сучасний hi-tech, чи класичний стиль. Такий кондиціонер можна встановити у будь-якому приміщенні, не звертаючи уваги на стилістику інтер'єрного рішення. Адже видиму частину касетного кондиціонера завжди можна закрити декоративними ґратами, стилізованими під будь-яку фактуру Вашого дизайну, а всі комунікації та внутрішній блок заховані за підвісною стелею.
По-друге, розміщуючись під стелею, це унікальна система для розподілу потоків обробленого повітря у чотирьох різних напрямках, завдяки яким відбувається рівномірне охолодження великих приміщень. Для настінних моделей така результативність просто недоступна. Тому касетні кліматичні установки охоче монтують як у невеликих приміщеннях, так і досить габаритних функціональних зонах будівель.
По-третє, спліт - система касетного типу не генерує протягів - потік холодного повітря видмухується з короба практично паралельно стелі і опускається до підлоги під дією сили тяжіння (чим нижче температура, тим важче повітря). Користувачів накриває сфера холоду, у найвищій точці якої знаходиться «касета» внутрішнього блоку. Протяги та застуда в цьому випадку – виключені. Тому касетні установки можна монтувати навіть у лікарнях, дитячих садках, школах та інших комунальних закладах. Так само варто відзначити низький рівень шумності, працюють вони досить тихо, дозволяючи займатися своїми справами, не відволікаючись на них.
Як правило, у всіх є свої недоліки, і касетні кондиціонери не є винятком.
Для монтажу касетного кондиціонера потрібна підвісна стеля або дуже високі стелі. Якщо таких умов немає, то встановлення касетної спліт-системи на жаль неможливе і варто подумати про монтаж настінних, колонних, канальних або підлогово-стельових спліт-систем.
Як же монтується така спліт-система?
Монтаж касетних кондиціонерів можливий як в готовому приміщенні, так і на етапі ремонту - в кілька етапів.
На першому етапі вмонтовують зовнішній блок, закріплюючи його на опорній поверхні за допомогою кронштейна для кондиціонера. Далі в кімнату заводять труби системи охолодження, що відводять холодоагент від конденсатора.
Другим етапом є процес монтажу. Реалізується він за такою схемою:
- Демонтується стеля, видаляється одна або кілька плит.
- Встановлюється кріплення для касети, що фіксують до перекриття за допомогою власної системи підвісів на анкерних болтах.
- Кріпиться короб внутрішнього блоку на підвіси.
- Підводиться до касети траса холодоагенту та лінія електропередач.
- Облаштовується система відведення конденсату, дренажний канал прокладається до точки скидання стоків.
- Збирається стеля і кріпиться на місце декоративні ґрати касети.
Для монтажу касетних кондиціонерів доведеться розібрати підвісну стелю, тому ціна монтажу касетного кондиціонера вища, ніж вартість установки настінної спліт системи.
Найбільш ефективним буде повісити внутрішній блок у центрі зали, тоді буде досягнутий найкращий комфорт та забезпечений вірний розподіл повітряних потоків. Також всі кондиціонери касетного типу, встановлені в підвісну стелю однієї кімнати або приміщення, можна об'єднати в мульти-спліт систему, що працює від одного зовнішнього блоку.
Монтаж касетного кондиціонера проводиться лише професіоналами.
Цінова політика.
Ціна таких агрегатів залежить від габаритів касети та потужності кліматичної установки. Якщо Ви вже вирішили придбати касетний кондиціонер, то купувати варто тільки перевірені бренди, якість і надійність яких не викликають сумніву.