Послуги

Монтаж, установка децентралізованої вентиляції 

 
Монтаж, установка децентралізованої вентиляції  від 3000 грн.

Монтаж установка децентралізованій вентиляція

Якщо Ви опинилися на даному сайті значить, у Вас є приміщення схильне до дії вогкості, плісняви, в приміщенні присутній важкий і неприємний запах, всі ці прчини є наслідком недостатнього припливу свіжого повітря. Як відомо, щоб таких причин не виникало, приміщення повинно підтримуватися в належному стані, тобто повинно мати сприятливий рівень вологості, достатньо провітрюватися і бути захищеним від погодних перепадів. Нещодавно побутове провітрювання квартир було у вигляді протягів з вікон, оскільки іншої вентиляції в житловому приміщенні, на жаль, не було. Присутня так звана «витяжка» лише на кухні у ванній та санвузлі, куди, як правило, самостійно встановлювалися витяжні вентилятори. На сьогоднішній день, в епоху сучасного будівництва та пластикових, герметичних, вікон, все актуальніше питання про хорошу вентиляцію або як кажуть фахівці «правильної» вентиляції приміщення. У своїй більшості клієнт вже заздалегідь знає, що «правильна вентиляція» не має ні чого спільного із «вітродуйкою», вентилятором із трубою. Як свідчить практика, для достатнього провітрювання приміщення може застосовуватися як централізована вентиляція (ЦСВ), і децентралізована вентиляція (ДСВ), які складаються з функціонально закінчених модулів. Централізована система вентиляції, на жаль, не завжди може знайти застосування у забезпеченні прийнятного мікроклімату у локальних зонах приміщень. Адже провітрювання підвалу чи гаража кардинально відрізняється від провітрювання, наприклад, басейну. Завдання ускладнюється так само тим, що в деяких приміщеннях не можливе або не доцільне розміщення повітроводів, припливно-витяжних систем та їх маскування. Там, де монтаж централізованої вентиляції, з якихось причин не можливий, на допомогу прийде децентралізована вентиляція. Децентралізована система вентиляції повітря встановлюється в окремих приміщеннях, які потребують провітрювання. Як правило, цей клас обладнання призначений для енергозберігаючої вентиляції окремого приміщення. При продуктивності від 35 м3/год і вище (до 1250 м3/год) вони компактні, не потребують повітроводів, і можуть бути приховані в стіні. Можливий також і настінний монтаж, легко вписуються в будь-який дизайн приміщення і малопомітні на фасаді будівлі.
Переваги децентралізованої вентиляції:
  • Значно менше, порівняно з централізованими системами вентиляції;
  • Найменше енергоспоживання, а отже, експлуатаційні витрати на систему вентиляції;
  • Можливість монтажу без заподіяння шкоди дизайну приміщення;
  • Простий та швидкий монтаж; Відсутність повітроводів. Актуально тоді, коли монтаж повітроводів не можливий або не доцільний;
  • Зручність у сервісному обслуговуванні Можливість створення локальних зон комфорту;
Монтаж встановлення децентралізованої вентиляції у Києві чи Київській області має здійснюватись лише кваліфікованими співробітниками.