Послуги

Монтаж, установка централізованої вентиляції 

 
Монтаж централізованої вентиляції 15 000 грн

Вентиляція. Монтаж вентиляційних систем

Вентиляція — це процес заміни відпрацьованого повітря всередині приміщення зовнішнім за допомогою комплексу інженерних рішень. Від правильної та ефективної роботи вентиляційних систем залежить якість повітря, в приміщенні в яких ми з вами дихаємо. Саме з цієї причини існує комплекс вимог, яким повинна відповідати вентиляція в приміщенні, нехай навіть деякі з них суперечать один одному. При неправильних розрахунках повітрообміну в приміщеннях, помічається значне погіршення самопочуття людей, що знаходяться в ньому.
Вентиляційні системи — це сукупність пристроїв для заміни, видалення, очищення повітря в приміщенні як в житловому, квартирі, будинку, так і в не житловому, офісі, заводі, цеху, складі, кафе, ресторані, кінотеатрі і т.д. Базісним призначенням вентиляції приміщення є боротьба з незадовільною якістю повітря. Причиною якого стають шкідливі виділення всередині приміщення, такі як:
 • Надлишок тепла
 • Надлишок вологи
 • Усілякі газо і пара утворення
 • Пил
Якщо ж вентиляція приміщення не достатня, або ж зовсім відсутня, як наслідком цього на стінах утворюються грибки, повітря в приміщенні стає важким, людям, що знаходяться в приміщенні стає важко дихати, в повітрі утворюється велика кількість шкідливих мікробів і бактерій, які в свою чергу стають збудниками різного роду захворювань.
Вентиляцію умовно можна розділити на кілька типів, таких як:
 • За принципом циркулювання повітря: тобто примусова, механічна і природна.
 • За реалізації: припливні, витяжні і пріточно- витяжні системи.
 • За області обслуговування: загальнообмінна і місцева.
 • За конструктивною структурою: канальні та безканальні.
 • А також наявності воздухонагревателя: з рекуперацією тепла і без рекуперації.
Централізована система вентиляції. Дана система вентиляції передбачає обслуговування кількох приміщень або ж будівлі в цілому одночасно за допомогою вентиляційної установки з безліччю повітропроводів які йдуть від неї. Централізована вентиляція може бути, як примусова, так і природна. Природна вентиляція відбувається за рахунок різниці тиску всередині приміщення і зовні. Не організована природна вентиляція — це повітрообмін який відбувається за рахунок відкритих кватирок, дверей, не щільно прилеглих конструкцій стін приміщення. Організована природна вентиляція так само здійснюється за рахунок повітрообміну тільки через спеціально влаштовані припливні і витяжні отвори.
Примусова система вентиляції здійснюється за рахунок монтажу вентилятора або ж спеціальної вент установки за допомогою яких створюється тяга, утворюючи тим самим примусову циркуляцію повітря в приміщенні. Так само до плюсів можемо віднести їх незалежність від зовнішнього середовища повітря, подача відбувається в потрібній кількості вже очищеного підігрітого або ж охолодженого повітря.
Приточна система вентиляції здійснює подачу очищеного повітря через повітрообмінні канали, в літній час може охолоджувати повітря, в зимовий час, навпаки підігрівати. Витяжна система вентиляції, це свого роду витяжка. Її цільове призначення — це швидке видалення з приміщення вже відпрацьованого повітря за допомогою технічних або механічних пристроїв.
Приточно-витяжна система вентиляції призначена для збалансованого повітрообміну в приміщенні, за допомогою спеціальних приточно-витяжних установок.
Загальнообмінна система вентиляції – це вентиляція всього приміщення, або ж значної його частини. Можуть бути витяжними, приточно-витяжними, припливними, механічними або ж природними, як правило така вентиляція характерна для житлових будинків.
Місцева система вентиляції – це вентиляція за допомогою, якої подача і забір повітря здійснюється з одної певної ділянки, де потрібно локальне рішення проблеми з повітрообміном, як правило застосовується в промисловості. Так само може бути і припливної, і витяжної, і приточно-витяжної. У побуті такий вид вентиляції можна зустріти на кухні або ж в санвузлі.
Безканальна і канальна системи вентиляції. Єдина їхня відмінність — це наявність розгалуженої мережі повітропроводів, у канальної дана особливість присутня, у безканальної немає. Може бути, як місцевої, так і загальнообмінної.
Вентиляція з рекуперацією повітря і без рекуперації. Рекуперація тепла – це економія завдяки процесу підігріву відпрацьованим, витяжним повітрям вхідного холодного повітря в приміщення в зимовий час, і таким же способом охолодження повітря в літній час тим самим значно знижуючи витрати електроенергії, близько 45%, на його підігрів і охолодження. Само собою відсутність рекуператора не має на увазі економію.
Монтаж, установка систем вентиляції як в житлових, так і комерційних приміщеннях в наш час одна з найактуальніших тем. Відсутність системи вентиляції в житловій будівлі або ж багато поверховому офісі, або ж на території виробничого заводу, кафе, торгового центру, ресторану просто неприйнятно. Особливо затребувані системи вентиляції на території цехів, підприємств з шкідливим виробництвом, або ж в серверній. Для проведення якісних робіт по установці, монтажу систем вентиляції і кондиціонування у вашій квартирі, будинку або ж у виробничих приміщеннях наша компанія « Монтажник » має: досвід в монтажних, інсталяційних роботах більше 15 років, кваліфікований персонал, сучасне технічне оснащення для проведення монтажних, настановних робіт будь-якої складності. Всі монтажні роботи проводяться згідно з проектом, попередньо узгодженим з замовником. Попередній розрахунок вартості монтажних, інсталяційних робіт Ви можете отримати у нашого технічного співробітника, який має необхідну кваліфікацію, а також значний досвід роботи в сфері проектування та монтажу вентиляційних систем і систем кондиціонування.
Монтаж, установка систем вентиляції в Києві і Київській області ділитися на 2 етапи:
 • До першого етапу установки вентиляційної системи відноситься кваліфікована установка, монтаж основного обладнання, витяжної, припливної, приточно-витяжної установки, а також підведення, монтаж повітропроводів і теплоізоляції.
 • Другий етап, завершальний. До нього відносять монтаж, установку систем забору і подачі повітря, можуть бути регульовані дифузори, і не регульовані решітки, а також правильна настройка систем автономного управління вентиляцією. По завершенні усіх пусконалагоджувальних робіт, проводиться перший, пробний пуск системи вентиляції, її випробування, а також введення в експлуатацію.
Вартість монтажу, установки систем вентиляції залежить від обраного Вами обладнання та обсягу проведених робіт. Ціна на монтаж вентиляції в Києві і Київській області може варіюватися в залежності від обсягу проведених робіт. Наша компанія « Монтажник » готова запропонувати Вам значні знижку, розмір якої залежить від обсягу і обладнання.
Всі роботи проводитися вузькопрофільними фахівцями, у яких є значний досвід роботи в сфері установки, монтажу систем вентиляції та кондиціонування, а також будь-який інший кліматичної техніки. Ми ніколи не змусимо вас чекати кількість наших співробітників достатня для проведення комплексу робіт по установці, монтажу систем вентиляції або ж проведення сервісних, ремонтних робіт будь-якої складності або ж модернізації в цілому на декількох об'єктах одночасно.