Послуги

Ремонт вентиляційних систем, вентиляції

 

Ремонт вентиляційних систем, вентиляції

от 3000 грн

Ремонтні роботи вентиляційних систем у Києві та Київській області.

Дуже багато людей бачать схожість між системами кондиціонування і системами вентиляції, так воно є, обидві системи працюють на приплив свіжого повітря в приміщення. Але вентиляція на відміну від кондиціонера виробляє обмін повітря безпосередньо всередині приміщення, при обміні повітря системи вентиляції на відміну від кондиціонерів не обробляють його шляхом охолодження, а проводять заміну повітря в цілому. Періодичність обслуговування систем вентиляції не завжди повинна відповідати певному відрізку часу, і залежить від виду, типу, місця розташування, частоти використання системи, і визначається індивідуально фахівцем. Ремонт систем вентиляції включає в себе виїзд фахівця, для діагностики причини несправності, а так само оцінки вартості і часу, який потрібно для ремонту.
Роботи з обслуговування вентиляційних систем включають комплексний огляд всіх компонентів системи, дії по налагодженню їх функціонування і безпосереднього ремонту вентиляції:
  • Обстеження вузлів системи на предмет механічних пошкоджень, некоректного функціонування, або поломки;
  • Огляд кріплень системи;
  • Обстеження фільтруючих компонентів системи і при необхідності їх чистка, або заміна. Чищення систем вентиляції – це один з обов'язкових профілактичних процесів з обслуговування вентиляції;
  • Перевірка налаштувань системи: приладів регулювання і запобіжних пристроїв;
  • Діагностика роботи системи;
  • Профілактика електричних з'єднань ( перевірка контактів, підтягування клем );
  • Обстеження справності роботи вентилятора.
  • Кваліфікований ремонт вентиляції.
Ми так само виконуємо підготовку до запуску системи, здійснюємо контроль над роботою обладнання. У випадках виходу з ладу або ж поломках вентиляційного обладнання, виконуємо ремонт або ж заміну швидко і якісно. На технічну несправність або ж поломку обладнання може вказувати сильний шум при роботі системи, поява сторонніх запахів, збої в роботі, система стає в помилку, запуск системи не відбувається після її включення. Фахівці нашої компанії, мають величезний досвід, підкріпленим документально, ми готові провести ремонтні роботи будь-якої складності і на будь-яких об'єктах. Для нас не існує не можливого. Ми охоче прислухаємося до наших клієнтів. Наші професійні фахівці виконують потокове і екстрене обслуговування вентиляційних систем, при необхідності проводимо весь комплекс ремонтних робіт, забезпечуємо безперебійну роботу всієї системи, що дозволить Вам уникнути непередбачених витрат часу і коштів.
Ремонт систем вентиляції в Києві або Київської області а також по всій Україні повинен здійснюватися лише кваліфікованими співробітниками.